Denim Gömlekler

Özellikle ilkbahar-yaz sezonunda oldukça rağbet gören denim gömlekler, kombine edilmesi kolay parçalardır bu yüzden de biz bayanların kurtarıcı parçalarından birisidir. Doğru eşleştirmelerle bu gömleklerle şıklığımıza şıklık katabilir, sıcak havalarda rahatlıkla kullanabiliriz.

denim gomlekler Sıcak havalarda olduğu kadar kış aylarında da oldukça fazla tercih edilen denim gömlekler isteğe göre kısa kollu ya da uzun kollu modelleriyle kullanılabilir. Seçilecek parçalarla ister sportif bir şıklığın ister daha resmi bir şıklığın parçası olabilirsiniz. Sıcak havalarda kolsuz denim gömlekleri kullanabilir, isteğe göre etek uçlarından bağlayıp daha bohem bir tarz yaratabilir, ya da seçeceğiniz pantolon ve kalem etekle ofis yaşamında kullanabilirsiniz.

Feminen ya da isteğinize göre maskülen çizgiler taşıyan denim modelinizi, ister neon renklerle ister daha sade renklerle kombinleyebilir, seçiminizle kendi havanızı oluşturabilirsiniz. Eğer denim gömleğinizle şık görünmek istiyorsanız o zaman payetli eteğinizle birlikte kombinleyin. Hem şık hem de rahat bir havaya bürünüp, kombininizi gece gezmelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer daha sportif bir şıklık istiyorsanız, payetli eteğinizi maskülen kesim denim gömlekle birlikte kullanın, sonuç sizi de şaşırtacak. Birlikte kullanması en kolay parçalardan olan denim gömleğinizi puantiye desenli parçalarla kullanabilir, ayakkabı kombinleriyle elde edeceğiniz sonuca şaşıracaksınız. İnce kemerler ve aksesuarlarla tamamlayacağınız görüntünüz harika olacaktır. Denim gömleklerinizi desenli parçalarla da kombinleyebilirsiniz ya da alt parçayı da denimden seçerek çok şık ve rahat görünebilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.