Drum Jet Difüzör Hakkında Genel Bilgiler

Drum Jet Difüzör Hakkında Genel Bilgiler

Bu ürünün çerçeve ve kanatlar kısmı ekstrüzyon tekniğinin kullanımıyla imal edilmiş olan alüminyum profilden üretilir. Yüksek tavanlı ve geniş alanlara sahip mekânların içerisini, yüksek hava atımı yapa bilme özelliğinin yanı sıra havayı sağa, sola, yukarı ve aşağı yönlerde hareket ettirebilecek şekilde yapılmış olan yüksek bir dizayna sahip olan bir ürün gurubunda yerini alır.

Serisi Drum Jet Difüzör Hangi Amaçlarla Kullanılan Bir Üründür?

DD Serisi drum jet difüzör,  Spor tesisleri gibi kapalı ve geniş yapılarda, Tiyatro Salonları, Operalar, Sinema Salonları, Seminer Salonları gibi Kültürel faaliyetlerin gerçekleştirildiği geniş alanlara ve yüksek tavanlı yapılara sahip olan binalarda, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalardan oluşan binalar ve Hava Limanı gibi insanlara hizmet sunan devasa yapılar içerisindeki havalandırma ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılan bir tür havalandırma sistemi ürünleri gurubuna girerler.

DD Serisi Drum Jet Difüzör’ü Öne Çıkaran Özellikleri Nelerdir?

Jet difüzör, sahip olduğu aerodinamik yapısı ile düşük basınç kaybı ve ses seviyesine sahip bir ürün olma özelliğine sahiptir. Amaca bağlı olarak damper takılması suretiyle reglaj yapma olanağı sunar. Drum Jet Difüzörlerin, kasa kısımları ve kanat bölümleri alüminyumdan üretilmiş olup,1.sınıf alüminyum profil kullanılmıştır.

Bu Ürünün Yüzey Kaplamasında;

  1. Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.
  2. DD Serisi Drum Jet Difüzörlerde RAL9010 ve RAL 9016 renk kodları kullanılmaktadır.
  3. Farklı istekler ve beklentiler doğrultusunda DD Serisi Drump Jet Difüzörler’de RAL kodunda bulunmakta olan diğer tüm renklerde temin edilebilmektedir.
  4.  Her ihtiyaca ve beklentiye uygun renkleri ile müşterilerine sunulmaktadır.

DD Serisi Drum Jet Difüzör’ün Montajı:

  • Bu ürünü dikdörtgen şekline sahip olan kanala montaj yapma imkânı bulunmaktadır.
  • Yuvarlak şekle sahip olan kanala montajı mümkün olabilmektedir.
  • İhtiyaç duyulduğu durumlarda bu ürünü, duvara montaj edebilirsiniz.
  • Havalandırma ihtiyaçlarınızı en mükemmel biçimde karşılayacak kapasiteye sahip bir üründür.