Gelinlere Özel Dekorasyon

Gelinlere Özel Dekorasyon

Yeni evelenen çiftler sizlere sesleniyorum bu yazımda. Hayatınıza dair atacağınız en önemli adımda en özel anlarınızı yaşayacağınız eviniz için sizlere birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sunmak isterim.

Yeni evlenmiş bir çift olarak gireceğiniz evlerinizde sizlere aşk duygunuzu hep hissettirecek olan kırmızı tonlarını evlerinizin bir köşesinde mutlaka kullanın. Evliliğin vermiş olduğu aşk ve sıcaklık duygusunu bu sayede pekiştirebilirsiniz.

Evnizin bir çok bölgesine renkli ve kokulu mumlardan yararlanarak dekore edin. Akşamlarınızda evinizin her köşesinde romantizm oluşturmak adına mutlaka yapılması gereken bir dekorasyon fikridir.

Ev dekorasyonlarınızda mümkün ise şömine kullanımına özen gösterin. Bu şekilde bir imkana sahip değilseniz. Şömine görünümünde aparatlardan yararlanabilirsiniz. Bu dekorasyon fikri sayesinde evliliğiniz gibi romantizm hissinizi her daim yeni tutabilirsiniz

Yeni evlilerin evlerinde eksik olmaması gereken diğer bir fikir ise güzel çiçeklerdir. Evinizde sizlere mutluluk verecek türden rengarenk açabilen güzel kokulu çiçekleri sürekli bulundurmalısınız.

Pencere önlerinizden birine samimi bir köşe oluşturmak adına yumuşacık puflardan yararlanarak bir yer köşesi oluşturabilirsiniz. Akşamları gün batımını izlerken eşinizden “seni seviyorum” sözünü duymak sizin için paha biçilemez bir alan olabilir.

gelinlere-ozel-dekorasyonEvinizin bir köşesine eşinizle en güzel anlarınızda çekinmiş olduğunuz resimlerinizi mutlaka yerleştiriniz. Bu fikir evinizde hoş bir görüntü yaratırken, eşinizle geçirdiğiniz güzel anlara yolculuk etmenize olanak sağlayacaktır.

Yatak odanızda çok güçlü bir ışık yerine daha loş ve kalp şekline sahip kırmızı bir avize ile şahane bir hake sokabilirsiniz.

Banyonuzda bulunan küvet veya jakuziye suyu doldurduktan sonra gül yaprakları ve kullandığınız parfümden sıkarak çok hoş bir banyo görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Yine banyonuzda mumlardan yana bir aydınlatma şeklinden yararlanmak sizleri inanılmaz bir romantizme yönlendirecektir.

Eşinize sunacağınız yemeklerinizde kalp figürlerinden yaralanarak, aşkı simgeleyen sofralar kurabilir. Yemek masanızda kullanacağınız peçetelerde seni seviyorum ifadesinin yer almasından yararlanarak, aşk kokusu eşliğinde yemek keyfi yapabilirsiniz.

Yatak odanızda yatağınızın üzerine uygulayacağınız cibinlik sayesinde özel olduğunuzu anımsayarak özel anlara imza atabilirsiniz.