Iphone 6 Plus

Günümüzün yeni hastalığı olan akıllı telefonlara gün geçtikçe yenileri ekleniyor.Bunlardan yeni aramıza katılan Iphone 6 Plus’ta bizlere akıllı telefon sektörünün ne kadar geliştiğini gösteriyor. Ayrıca aklımızda şu soruyuda uyandırmadan geçmiyor.’Başka ne özellikler olabilir?’

iphone-6-plusSizlere bu son model telefonun şaşırtıcı bir kaç özelliğinden bahsedeyim. Evdesiniz yemek yapıyorsunuz ve iki elinizde kirli fakat telefonla yemek tarifi arıyacaksanız Iphone 6 Plus’ın ‘Kafa Hareketleriyle Kontrol’ özelliği işinize çok yarayabilir. Ya da otobüste kulaklıklarınız takılı şekilde yolculuktasınız ve fotoğraf çekinmek istiyorsunuz fakat çevrenizdekilerin şaşkın bakışlarına katlanmak istemiyorsanız işte Iphone 6 Plus tamda size göre çünkü Iphone 6 Plus kulaklıklarınızın ses açma kapama tuşlarıyla fotoğraf çekebilme özelliğini sizlere sunuyor.

Apple firması yöneticileri bu yeni telefonun piyasa fiyatını 2.999 TL olarak belirledi.Ayrıca ileriki dönemlerde Apple firmasının en iyi telefonu olacak olan Iphone 7 ‘nin ise 2016 yılında satışa çıkacağını duyurdular.