Kusursuz Dekorasyon İçin 5 Öneri

Çoğu ev, aynı standarda sahip sanki hepsi bir fabrikadan çıkmış gibi olabildiğince standart ve alışıla gelmiş bir görünümdedir. Fakat dekorasyondan anlayan ve dekorasyon fikirlerini evlerinde uygulayan kişilerin evleri her daim diğer kişileri kıskandırmıştır. Sizlerde dekorasyon önerilerinden yararlanarak kıskanılacak bir eve sahip olmak istiyorsanız; haydi o zaman şimdi vereceğim önerileri bir bir deneyin.

  1. Öncelikle evinizi sıradan olmaktan kurtaracak olan değişik ev mobilyalarından yararlanın. Örneğin evlerde kullanımı gitgide yayınlaşan banklardan yararlanın. Bankları evinizin her bir köşesinde rahatça kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerden oluşan yastık ve kırlentler sayesinde keyifle oturabileceğiniz bir koltuk haline getirebilirsiniz.
  2. Evlerimizin en önemli kısımları olan antreler evimizin şıklığı hakkında ön bilgi veren alanlardır aslında. Kapı girişlerinizin etkileyici bir görünüme sahip olması için de geniş kapı girişleriniz için düşünebileceğiniz bir oturma- bekleme bölümü oluşturabilirsiniz. Bu fikir çok özel ve göze farklı gelen dekorasyondur.
  3. Evinizin perde ve duvar rengini bir biriyle uyumlu olmasına özen gösterin. Çok modern bir görüntü yakalamanıza yardımcı olurken diğer standart uygulamaların dışına çıkarak, evinizde fark yaratmış olursunuz buda ev dekorasyonunuzun farkını ortaya koyar.
  4. Evinizde yer alan aydınlatmalarınızı özenle seçin. Evlerimizde aydınlatma bir ihtiyaçtır evet. Fakat bu ihtiyacımızı karşılarken yaptığımız doğru model ve tarz seçimleri evimizin dekorasyonuna büyük katkı sağlamaktadır. Temel ihtiyaçlarımız arasında bulunan aydınlatma tercihini yaparken modern avizeler, mutlaka abajurlar ve dekorasyon amaçlı renkli mumlardan yaralanın derim.Mumların, kişiler üzerinde büyük manevi ve duygusal etkisi varken ev dekorasyonu üzerinde şık ve modern görünme yolunda başka bir etkisi bulunmaktadır. Durum böyle olunca ev dekorasyonunda mumlardan yararlanmak hem bizleri hem de evlerimizi şımartacaktır.
  5. Yatak odalarınızın dekorasyonunu yaparken yatak üzerinde kullanacağınız cibinlik sizi ve evinizi olabildiğince şımartacaktır. Bu fikri kullanmayan misafirleriniz sizi içten içe kıskanacaktır.