Minyonlar İçin Modeller

Çoğu minyon bayan durumlarından, istedikleri kıyafetleri giyememekten ve şık olamamaktan şikâyetçiler. Ancak minyon olup sürekli havalı ve şık görünen birçok bayan var. Eğer bedeninizde hoşlanmadığınız ancak değiştiremeyeceğiniz bir şey varsa kendinize küsmek yerine kendinizi olduğunuz gibi kabul edip, kendinizi sevmeye çalışın. Minyonlar için modeller konusunda dikkat edilmesi gereken bazı kurallarla sizde harika görünebilirsiniz.

minyonlar-icin-modellerÖncelikle vücudunuzu ve sağladığı avantaj ve dezavantajları tanıyın. Minyonlar için modellerde özellikle seçmeniz gereken narin vücut hatlarınızı kapatan değil tam terci belirginleştiren kıyafetlerdir. Örneğin çizgili kıyafetlerden yararlanabilirsiniz. Çizgilerin tek bir yöne toplandığı giysileri tercih edin. Uzun maxi etekleri ya da elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bant elbiselerden ise mutlaka uzak durun çünkü bu elbiseler bacaklarınızı saracak ve sizi olduğunuzdan daha kısa ve minyon gösterecektir. Bunun dışında uçuşan kumaşlardan bir elbiseyi ya da üst kombini tercih edebilirsiniz. Özellikle geniş omuzlara sahip bayanların tercih etmemesi gereken ince askılar ise tam size göre. Teninize ve vücut yapınıza uygun renk seçimiyle muhteşem görünebilirsiniz.

Hatta seçtiğiniz kıyafetlerde tamamen açık renklerde giyinebilirsiniz. Eğer kilo sorununuz yoksa ten renginize yakın renkleri de seçebilirsiniz. Ancak üst kombinde daha dökümlü ya da uzun bir parça seçtiysek, alt kombini daha dar ve kısa parçalardan seçmemiz gerekir. Örneğin uzun bir bluz ya da ceketi dar bir kot ya da kısa etek ya da şortla tamamlamamız gerekir. Yine tam tersi durumda eğer alt kombiniz uzunsa üstünüzü daha kısa parçalardan tercih edin. Uzun bir eteğinizin üstünü kısa bir bluz ya da ceketle kombinlemek sizi oldukça hoş gösterecektir.