Perricone MD Blue Plasma Peeling

Siz de pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister misiniz ?

Perricone MD Chloro Plasma’yla bu mümkün…

Daha canlı, aydınlık, sıkılaşmış, bir cilde sahip olmak artık zor değil. Perricone MD Chloro Plasma sizi cilt sorunlarından kurtarıyor. Anti aging (Yaşlılık karşıtı) özellikli bir cilt bakım maskesi olan ürün, besleyici ve dolgunlaştırıcı özellikleriyle cildin parlak ve yenilenmiş bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olur.

perricone-md-blue-plasma-peelingPerricone MD Chloro Plasma, içerdiği mavi-yeşil algler, su teresi ve  alfa lipoik asitle, cilde detoks etkisi yapar, derinlemesine temizleme ve yenileme sağlar. Anında ferahlık veren ürünle daha aydınlanmış , ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olursunuz. Bir başka özelliği de deri altında oluşan siyah noktalar ve oluşan lekeleri ciltle uyumlu hale getirmesi…

Uygulanan Bölge:  Sadece yüz bölgesine uygulanır. Ağız ve göz bölgesinden uzak tutulması gerekmektedir.

Kullanım Şekli: Temizlediğiniz ve ardından kuruttuğunuz cildinize masaj yaparak uygulayınız. 5-10 dakika kadar ciltte kaldıktan sonra durulayarak, ya da nemli bezle silerek tamamen temizleyiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürünümüzü haftada 2 ya da 3 kez uygulayabilirsiniz. Banyodan önce kullanılması önerilir. Perricone MD Blue Plasma Peeling ürünüyle birlikte de deneyebilirsiniz.